„Полицаите се държаха много добре, и те са българи! Симпатизират ми, казаха ми, че на мое място биха направили същото. Аз защитих България, защитих моя народ“!
„Полицаите се държаха много добре, и те са българи! Симпатизират ми, казаха ми, че на мое място биха направили същото. Аз защитих България, защитих моя народ“!
Десетки протестиращи се събраха пред ОД на МВР – Бургас, където в момента ловецът на мигранти Динко Вълев дава обяснения, предаде репортер на Burgasdream.com.
Първото дипломирано куче терапевт в България Тами вече е при 9-годишния Димо, видя репортер на Burgasdream.com. Малкият бургазлия страда от детска церебрална парализа и Тами ще помага за неговото възстановяване.
Ямболлията Динко Вълев, който се прочу като ловец на нелегални мигранти ще се яви в ОД на МВР Бургас, за да даде показания.
Под ръководството и надзора на Окръжна прокуратура-Бургас е започнало досъдебно производство срещу неизвестен извършител