
Хората на площада са много повече и са много по-нервирани. Дано няма подстрекаване. Тези хора се събират за трети път и все искат оставка. Все някак не ги чуват. Това заяви бившият министър на околната среда Емил Димитров - Ревизоро в предаването "Денят ON AIR".








