Предложението община Бургас да влезе като акционер във футболния Нефтохимик бе прието радушно от представителите на различните политически сили, научи Burgasdream.com.
Прочети още... Добави коментар
Предложението община Бургас да влезе като акционер във футболния Нефтохимик бе прието радушно от представителите на различните политически сили, научи Burgasdream.com.
Много скоро бургазлии ще се возят с домашните си любимци в градския транспорт.
Представители на всички политически партии в Бургас се събраха тази сутрин в кабинета на д-р Лорис Мануелян, за да обсъдят бъдещето на Нефтохимик.
Община Бургас е на път да стане акционер във футболния Нефтохимик, научи ексклузивно Burgasdream.com.
Поморийският журналист Стоян Тончев бе оправдан по обвиненията за клевета срещу кмета Иван Алексиев.