Замислен е проект за възстановяването крепостната римска стена на Ахтопол. Това съобщи за meduzata.com кметът на община Царево Георги Лапчев.
„Археологическите разкопки приключиха и ще помислим за надземната част. Ще започнем възстановяването от Южната порта“, уточни кметът Лапчев.



Разрешителното за добив на фирмата е изтекло през 2015 г.
Кметът на Община Царево инж. Георги Лапчев направи символична първа копка на поредния инфраструктурен обект по европейски проект.

