
Почти всички COVID-легла в Бургас са заети, а броят на заразените не спада, съобщи днес кметът Димитър Николов, след като посрещна фризера за съхраняване на ваксините в РЗИ.
Прочети още... Добави коментар

Почти всички COVID-легла в Бургас са заети, а броят на заразените не спада, съобщи днес кметът Димитър Николов, след като посрещна фризера за съхраняване на ваксините в РЗИ.

В РЗИ-Бургас са регистрирани 512 нови заразени с COVID-19 в област Бургас за петък, събота и неделя, 4-6 декември.

Повече от месец, всеки ден, доброволци от структурите на ГЕРБ-Бургас ежедневно в помощ на Регионалната здравна инспекция (РЗИ).

В РЗИ-Бургас току-що бе разтоварен фризерът, в който ще бъдат съхранявани първите ваксини срещу COVID-19.

Както обикновено, в понеделник се отчитат много по-малко нови заразени с COVID-19, заради по-малко изследваните проби.