
Ресторанти и кафенета в столицата са полупразни и без вечерния час, който беше обявен на 1 ноември и трябва да продължи до утре.
Прочети още... Добави коментар

Ресторанти и кафенета в столицата са полупразни и без вечерния час, който беше обявен на 1 ноември и трябва да продължи до утре.

Продължава черната статистика на COVID-19 у нас. Няма нови поставени рекорди, но величините се доближават до най-високите досега.

Четирима са починалите за денонощието

Още днес в МБАЛ "Маджуров" в Бургас ще бъде направена проверка. Ако се потвърди информацията, че в болничното заведение искат по 700 лева от пациенти с COVID-19 за лечение, ще последват глоби и санкции.

34 на брой са свободните терапевнични COVID-легла в Бургаска област, а 9 са интензивните.