
Двадесет и осем са общо диагностицираните с COVID-19 от Бургаска област за периода от 21 до 22 септември, съобщи пресцентърът на РЗИ,

Двадесет и осем са общо диагностицираните с COVID-19 от Бургаска област за периода от 21 до 22 септември, съобщи пресцентърът на РЗИ,

Четири нови случая на коронавирус има за последното денонощие в учебни заведения, съобщиха от РЗИ-Бургас, цитирани от БургасИНФО.

109 са новите с коронавирус за последното денонощие при направени 2988 PCR теста, сочат данните в Националната информационна система.
Най-много са случаите в София град – 30 и Благоевград – 25.

151 са новите заразени с коронавирус за последното денонощие при направени 2988 PCR теста, сочат данните от Националната информационна система.

44 са новите с коронавирусна инфекция у нас за изминалото денонощие при направени 1249 PCR теста, сочат данните на Единния информационен портал.