Понеделник, 16 март, в Бургас е един обикновен работен ден, въпреки наложените мерки във връзка с извънредното положение заради пандемията COVID-19.
Понеделник, 16 март, в Бургас е един обикновен работен ден, въпреки наложените мерки във връзка с извънредното положение заради пандемията COVID-19.
Вместо костюми за обявената преди дни премиера на балета "Жизел", която трябваше да се играе на 5-ти април, гардеробиерките и служителите на Държавна опера - Бургас започнаха от днес да шият предпазни маски.
Във връзка с подготовката за адекватна реакция при установяване на заразени с COVID 19
Общинският противоепидемичен щаб в Бургас получи много сигнали и констатира струпвания в големите хранителни магазини на хора, които желаят да се запасят с продукти.
Жена под карантина с висока температура е пристигнала в Бургас с автобус от София, съобщи след заседание на Общинския щаб за коронавируса кметът Димитър Николов.