На Бабинден в центъра на Бургас ще бъде открит пункт за събиране на пластмасови капачки във формата на голямо метално сърце. Инициативата е под надслов „Да напълним Голямото сърце на Бургас“.
Откриването е на 21.01.2018 г. /неделя/ в 13:00 ч. на пл. „Тройката“ срещу книжарница „Хеликон“. Ще ви очакваме!



Възмутени близки и роднини на болни, лежащи в УМБАЛ Бургас пуснаха снимки във Фейсбук на закуската и вечерята, която се раздава в здравното заведение.
Дарение от медицинско оборудване и консумативи получи УМБАЛ Бургас. То включва 47 болнични легла и близо 200 кашона с еднократни хирургични сетове. Дарението идва от от Фондацията "Помощ и Подкрепа" към Малтийския орден в Швейцария.

