Всяка седмица от месец юни е насочена към превенцията на различно заболяване
Лекарите в едно от най-високотехнологичните отделения в областта подемат мащабна профилактична кампания. Тя ще се проведе през юни 2017г., като всяка седмица на месеца е отредена за превенция на различно урологично заболяване.



Тази вечер „Господари на ефира“ ще разкажат за поредната схема в здравеопазването. Сериозно нарушение в болница „Бургасмед“ разкри екипа на телевизионното предаване.
Прегледите в кампанията „Венозни дни“ стартират на 17 май

