Предстои втори кръг на Царевска лига

След успешния старт на първото издание на "Царевска лига", проведен на 18 март, организаторите от Сдружение "Вело Царево", с подкрепата на Община Царево, обявяват датата за провеждане на второто от серията от пет колоездачни състезания.

За 1 април (не на шега) 2017 г. е насрочен втория кръг от това първенство за ученици, който кръг ще представлява индивидуално състезание за най-добро време, за направата на пълна обиколка на пистата на градския стадион в Царево.

Освен към включилите се в първата проява 14 деца, които я превърнаха в истински празник, отправяме покана и към всички останали ученици, които желаят да премерят сили помежду си.

Най-добрият колоездач ще спечели голямата награда - нов велосипед, класираните на второ и трето място ще получат съответно аксесоари за велосипед и каска.