Пикът на епидемията ще е една-две седмици след Великден. Премиерът Бойко Борисов той призова хората сега да покажат самодисциплина, за да се мисли след това за разхлабване на мерките.

Ученици в 6-ти и 7-ми клас от клуба по информационни технологии в ОУ "Александър Георгиев Коджакафалията" създадоха видео клип с 14 съвети за предпазване от заразяване с COVID-19.