В Инфекциозно отделение на УМБАЛ Бургас има четирима пациенти с COVID-19 – една жена и трима мъже.
В Инфекциозно отделение на УМБАЛ Бургас има четирима пациенти с COVID-19 – една жена и трима мъже.
Както бургаският Общински кризисен щаб обяви още преди две седмици, в Дентален център 1 - Стоматологията на ул. "Александровска" - постоянно има дежурни зъболекари.
24 са новите доказани случаи на заразени с коронавирус в страната за последното денонощие, съобщи на сутрешния си брифинг току-що ген.-майор Венцислав Мутафчийски.
Два са новорегистрираните случаи на заразени с коронавирус в Бургаска област. Единият е мъж от Несебър на 34 години, завърнал се от гр. Банско на 1 април.
21 са новите доказани случаи на заразени с коронавирус у нас, в страната за последното денонощие, съобщи на сутрешния си брифинг току-що ген.-майор Венцислав Мутафчийски.