Няма нов регистриран случай на заразен с коронавирус в Бургас. Лекарите определят състоянието на настанените четирима пациенти в Инфекциозно отделение на УМБАЛ Бургас като стабилно. Те остават в болницата.

Община Бургас ще се обърне към собствениците на хотели в Бургас и по Южното Черноморие с молба да предоставят постелно бельо, което ще се предоставя на болниците с настанени пациенти с коронавирус.

1659 са под карантина за COVID-19 в Бургаска област, съобщи началникът на РЗИ – Бургас д-р Георги Паздеров преди минути по време на брифинга след заседанието на кризисния щаб.