В Националния оперативен щаб очакват пик на коронавируса в третата третина на април месец – по времето и след Великден.
В Националния оперативен щаб очакват пик на коронавируса в третата третина на април месец – по времето и след Великден.
Четири нови случая на коронавирус има регистрирани в В Бургаска област. Това е семейство село Добромир, община Руен.
Няма нов регистриран случай на заразен с коронавирус в Бургас. Лекарите определят състоянието на настанените четирима пациенти в Инфекциозно отделение на УМБАЛ Бургас като стабилно. Те остават в болницата.
Община Бургас ще се обърне към собствениците на хотели в Бургас и по Южното Черноморие с молба да предоставят постелно бельо, което ще се предоставя на болниците с настанени пациенти с коронавирус.
1659 са под карантина за COVID-19 в Бургаска област, съобщи началникът на РЗИ – Бургас д-р Георги Паздеров преди минути по време на брифинга след заседанието на кризисния щаб.