В град Бургас, под домакинството на кмета Димитър Николов и областния управител проф. Мария Нейкова се състоя среща с министъра на туризма Мирослав Боршош.

Служители от различни институции, граждани и гости на община Царево се включиха в днешната безвъзмездна кръводарителска кампания. Инициативата бе организирана от общинския клон на Българския червен кръст - Царево, със съдействието на Районния център по трансфузионна хематология в Бургас.